Головна » 2019 » Червень » 19

Вже третій рік поспіль у вихованців козацько-лицарського гуртка «Джура» при Савинцівській ЗОШ (керівник Зінченко П.С.) існує традиція розпочинати літні канікули із велопробігу по рідному краю.Цей рік не став виключенням і учні з керівником відвідали сусіднє село Велика Обухівка. Де завітали на місцевий пляж, а також ознайомилися з історією цього селища. Діти добре провели час та залишилися  задоволені поїздкою.

... Читати далі »

Просмотров: 12 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

Просмотров: 8 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

14 червня діти табору «Дзвіночок» разом з вихователями Олійник Т.І., Тулинською Ю.П., Шкробот В.О. відвідали конезавод у селі Дібрівка.

Для них було проведено цікаву екскурсію. А далі - діти каталися на конях, годували їх шматочками цукру. Тобто почерпнули цілу масу вражень від цієї поїздки. Вдома вихователі провели з учнями бесіду «Ой, земле, радістю умийся: прийшла до нас Зелена Трійця!». У брейн – рингу «Юні знавці природи» найерудованішими виявилися учні 4 класу.

Просмотров: 8 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

13 червня діти Савинцівського «Дзвіночка» подорожували луками. В цей день гасло звучало так: «Ми веселі, ми бадьорі, наші настрої в мажорі». На луках діти разом з вихователями Постіл О.І. та Дяченко І.І. назбирали багато різноманітних духмяних квітів та вчилися плести віночки. Дуже важко було визначити, чий віночок найкращий. Медична сестра Кіян М.В. розповіла учням про правила захисту від комах, кліщів, комарів та показувала практично, як захищатись від них. Повернувшись до табору, діти взяли участь у пісенному конкурсі.

Просмотров: 9 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

12 червня малеча оздоровчого табору переглянула виставу «Жив, був Пес!» в будинку естетичного виховання в місті Миргород. Діти разом з вихователями Шмонденко Л.І., Олійник Т.І. та Дяченко І.І. попрацювали в школі ввічливості над розв`язанням моральних задач. А потім здійснили цікаву екскурсію на курорт «Миргород». Додому дітлахи привезли свої усмішки та багато нових вражень.

Просмотров: 7 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

11 червня відпочинок в таборі «Дзвіночок» пройшов під гаслом: «Добрим бути – добре!». Вихователі табору Шкробот В.О. і Решітько О.П. провели змагання знавців «Тварини, які занесені до Червоної книги». Діти малювали свою улюблену тваринку і кожен розповідав про неї. Закінчився день рухливими іграми та розвагами.

Просмотров: 8 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

10 червня діти Савинцівського «Дзвіночка» відпочивали під гаслом дня: «Казка з нами назавжди». Вихователі табору І.І.Дяченко і О.І.Постіл провели казкову вікторину, виготовили діти своїми руками маски, а потім провели інсценівки до казок. Виконували учні й пісні до казок та мультфільмів, взяли участь в конкурсі малюнків за цією темою. А завершився день заняттями за інтересами

Просмотров: 11 | Добавил: Savynci | Дата: 19.06.2019

«  Червень 2019  »