4 червня табір відпочинку «Дзвіночок» працював під гаслом: «Дружба – найдорожче багатство». Вихователі І.І.Дяченко та О.П.Решітько провели з дітьми бесіду «Табір – наш дім, і ми господарі в нім». Малеча переглянула дитячий кінофільм про дружбу, взяла участь в конкурсній програмі «Карооке», де діти виконували пісні про дружбу. По питаннях правової тематики «Про кримінальну відповідальність» в  доступній для дітей формі розповідала інспектор ювенальної превенції міста Миргород старший лейтенант поліції Захода Яніна Сергіївна. Дітям було дуже цікаво, а тому вони задавали багато запитань. Цей день закінчили іграми народів Європи.

Просмотров: 38 | Добавил: Savynci | Дата: 05.06.2019

3 червня розпочав свою роботу табір відпочинку «Дзвіночок». В перший день вихователі В.О.Шкробот і Т.І.Олійник вишикували дітей, ознайомили їх з планом роботи. Разом з дітьми виробили правила поведінки в таборі. Діти вивчили девіз, речівку, пісню. На асфальті провели конкурс малюнків «Здрастуй, любе літечко!». Медична сестра М.В.Кіян провела з малечею бесіду «Дотримання правил особистої гігієни». В шкільній їдальні дітей смачно частували сніданками та обідами, а на полудник діти ласували улюблене морозиво.

Просмотров: 49 | Добавил: Savynci | Дата: 05.06.2019

31 травня за давньою традицією в Савинцівській ЗОШ пройшло свято Останнього дзвінка. Весь шкільний колектив привітали з початком літніх канікул директор школи О.В.Єщенко та сільський голова О.В.Тищицький. В цьому навчальному році прощалися зі школою шестеро одинадцятикласників. На святкову лінійку їх завели перші вчителі Л.А.Ворохоба та Л.І.Шмонденко. Випускники разом з класним керівником С.Б.Тетерюком підготували цікаву програму. Вони привітали учителів, працівників школи, батьків та друзів емблемами зі своїми світлинами на згадку про себе. Свої вітання підготували випускникам і учні 1 класу, а ті подарували малечі на згадку розмальовки. В цей день на святі зустрілися й випускники минулих років, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 років тому. Всі ділилися враженнями, розповідали про себе та згадували минулі роки в стінах рідної школи.

Просмотров: 53 | Добавил: Savynci | Дата: 05.06.2019