Головна » 2018 » Червень » 11

8 червня медична сестра табору «Дзвіночок» Кіян М.В. розповіла дітям про небезпеку харчових отруєнь в літній період, зокрема про ботулізм. Всі дізналися, які продукти харчування небезпечно вживати, які продукти можна брати з собою в похід чи на екскурсію. Марина Володимирівна  показала дітям фільм про гігієну й провела по ньому вікторину. В цей день учні ходили до річки та в сосновий ліс. Дяченко І.І. провела конкурс виробів з соснових шишок. Надзвичайно активними були всі хлопці табору.

... Читати далі »

Просмотров: 46 | Добавил: Savynci | Дата: 11.06.2018

7 червня діти табору «Дзвіночок» побували в урочищі «Острів» біля стадіону. Вони спостерігали, як зрошується трава на стадіоні. А на невеликій дерев`яній сцені кожен з дітей розказав гумореску, яку підготував заздалегідь. Було багато жартів та сміху. Дітлахи грали в різні рухливі ігри: «квача», «мишоловку», «птахи й зозулі».

Просмотров: 50 | Добавил: Savynci | Дата: 11.06.2018

6 червня в свято казки діти табору «Дзвіночок» розповідали вихователям свої улюблені казки, переглянули казку О.С.Пушкіна «Про сплячу красуню та сімох богатирів», відповідали на питання літературної вікторини та зачитували вибрані ними цитати з улюблених казок. Шкільний бібліотекар Пархоменко Л.М. вибрала тексти народних казок, які читали діти. Цього ж дня діти відпочивали на березі річки Хорол в районі курорту «Миргород».

Просмотров: 57 | Добавил: Savynci | Дата: 11.06.2018

5 червня в таборі «Дзвіночок» були проведені заходи до дня безпеки життєдіяльності. Олійник Т.І. провела бесіду та конкурс з правил вуличного руху і правил поводження в лісі. Діти переглянули фільм «Стихійні явища природи». Цього ж дня малеча разом зі своїми вихователями Рябко К.М., Дяченко І.І., Шмонденко Л.І. та Олійник Т.І. відвідали з екскурсією Миргородську залізницю. Виявляється, не всі діти бачили справжній поїзд, тому враження від побаченого були незабутні.

Просмотров: 50 | Добавил: Savynci | Дата: 11.06.2018

4 червня діти дитячого оздоровчого табору «Дзвіночок» знайомилися з традиціями свого рідного краю. Вихователі Олійник Т.І. і Дяченко І.І. провели з дітьми цікаву бесіду й вікторину про народні традиції, зокрема зупинившись на святі Івана Купала. Діти ходили на луки, нарвали лугових квітів та вчилися плести віночки.

Просмотров: 50 | Добавил: Savynci | Дата: 11.06.2018

1 червня в дитячому таборі діти грали в цікаві ігри на логіку, розгадували ребуси. Вихователь Дяченко І.І. провела з учнями конкурс малюнку на асфальті.

Просмотров: 51 | Добавил: Savynci | Дата: 11.06.2018

«  Червень 2018  »