error
Увага! Послаблення карантинних заходів відбулося 01 червня 2020 року! Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Архів завдань для учнів під час навчання за дистанційними технологіями знайдете тут - Дистанційне навчання. Будьте здорові!

13 жовтня в школі пройшли змагання різновікових команд 5 – 11 класів. На засіданні шкільного парламенту було вирішено поділитись на чотири загони, командирами яких були Козоріз О. (10 кл.), Тулинська Ю. (11 кл.), Сад А. (10 кл.) та Тулинський А. ( 9 кл.). Всіх учнів розподілили по цих загонах. Були й завдання, по яких діти готувались до змагань. Ведучі Тищицька А. та Давискиба Т. розпочали турнір. Прозвучав державний Гімн. Під звуки «Козацького маршу» вийшли команди «Калина», «Українці», «Завзяті козаки», «Полк ім.. Б. Хмельницького». В змаганнях з фізичної підготовки, вікторині по козацтву, піснях, танцях все ж таки перше місце отримали «Українці», друге місце – «Полк…», третє місце – «Калина». Але слід відмітити ерудованість з історії козацтва Лавренка І. ( 10 кл.) і Козоріза О. ( 10 кл.). Завдяки таким змаганням діти дізналися багато цікавого, нового й корисного. Хай процвітає наша Україна!

Просмотров: 184 | Добавил: Savynci | Дата: 31.10.2017

12 жовтня в Савинцівський ЗОШ І –ІІІ ступенів пройшло свято козацтва для учнів 1 – 4 класів. Діти заздалегідь готувались до цього заходу. Вони читали вірші про Україну та козаків, виконували козацькі пісні, для них проводились цікаві конкурси. А завершилось свято смачним частуванням. В шкільній їдальні кухарі приготували для дітей вареники з капустою, які теж колись полюбляли козаки.

Просмотров: 227 | Добавил: Savynci | Дата: 31.10.2017

keyboard_arrow_up