error
Увага! Послаблення карантинних заходів відбулося 01 червня 2020 року! Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Архів завдань для учнів під час навчання за дистанційними технологіями знайдете тут - Дистанційне навчання. Будьте здорові!

Нещодавно учнями та вчителями Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів було зібрано дві посилки воїнам Слов’янська. Діти відправляли малюнки, листи, зібрали кошти, на які купили каву, чай, шкарпетки, речі особистої гігієни. Найактивнішу участь в цій акції прийняли такі учні: Ситник Яна, Любарець Олександр, Шульга Роман, Довбиш Єгор, Колісник Ірина, Шевчик Дмитро, Єщенко Єгор, Петрик Ярослав і Катерина, Калініченко Марина, Маковський Юрій і Роман, Моргун Владислав, Дяченко Станіслав, Коновалова Юлія, Протас Богдан, Свірідов Дмитро, Оніпко Альбіна і Артур, Тищицький Олександр, Бережний Микола, Омельченко Роман, Козаков Євген, Шмонденко Діана, Благодир Аліна, Кудінова Маргарита, Ситник Юрій, Бойко Максим, Дорош Михайло, Пупко Альона, Козоріз Валентин, Мірніченко Владислав, Марченко Анна і Злепко Максим. Хай скоріше настане мир і воїни повернуться додому!

Просмотров: 211 | Добавил: Savynci | Дата: 09.10.2017

21 вересня в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів о 14.00 був даний дзвінок Миру. Всі учні школи вишикувались на загальношкільну лінійку, де старшокласники розповіли, що цей дзвін кожного року сповіщає про волю дітей, вчителів і батьків щодо встановлення миру в У країні. Це буде перегук зі «Дзвоном Миру», який у цей же день і час пролунає біля штаб – квартири ООН у Нью – Йорку. Потім всі учні на подвір’ї школи стали на флешмоб «Дзвінка Миру».

Просмотров: 195 | Добавил: Savynci | Дата: 09.10.2017

keyboard_arrow_up