error
Увага! Карантин продовжено до 24 квітня 2020 року! Заклад освіти проводить навчання за дистанційними технологіями. Завдання для учнів розміщені на сторінці - Дистанційне навчання Залишайтеся вдома!

8 травня учні та вчителі школи взяли участь в мітингу пам'яті, який відбувся в центрі села Савинці біля пам'ятника загиблому воїну. Організованою колоною учні школи, до яких приєдналися працівники контори ТОВ «Савинці» прийшли до пам'ятника з квітами, вінками та гірляндами. Прозвучав державний Гімн й з вітальними словами виступили секретар Савинцівської сільської ради Лахижа Л.Л., директор школи Єщенко О.В., голова ради ветеранів Жижко Л.Д., учениця 11 класу Калініченко Вікторія. Книгу Слави зачитали вчителі Олійник Т.І. та Шмонденко Л.І., а ведуча Олексієнко Дарина попросила вшанувати пам'ять полеглих воїнів хвилиною мовчання. Учні школи та учасники художньої самодіяльності БК виконали пісні про Перемогу. Й закінчився мітинг покладанням квітів на братську могилу та могилу лейтенанта М.Ромашова, який в 1941 році загинув у нашому селі. Вічна пам'ять героям!

Просмотров: 153 | Добавил: Savynci | Дата: 10.05.2017

25 квітня учасники шкільного загону «Сокіл – Джура» насаджували нові дерева й кущі біля школи, впорядковували квітники .

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку під час перерв, прищеплює нам любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

Просмотров: 168 | Добавил: Savynci | Дата: 10.05.2017

До свята Великодня в школі пройшла виставка писанок. Участь прийняли учні з кожного класу. Особливо старалися найменші – 1 – 4 кл. Та найкращими виявилися роботи з дерева: писанка і пасочка Любарця Олександра з 10 класу. Його пасочка була така гарна, наче так і просилася, щоб її з'їли. Молодці, діти!

Просмотров: 135 | Добавил: Savynci | Дата: 10.05.2017

31 березня учні та вчителі Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів дружно вийшли на шкільне подвір'я, щоб навести чистоту біля школи, на спортивній площадці, квітниках та доріжках. Хоч і день виявився не зовсім теплий, але працювали дружно й завзято. Адже це наш дім, де ми живемо й перебуваємо навіть більше, ніж вдома.

Просмотров: 220 | Добавил: Savynci | Дата: 10.05.2017

keyboard_arrow_up