Головна » 2017 » Березень » 24

22 березня директором Савинцівської ЗОШ І – ІІІ Єщенко О.В. було організовано зустріч вчителів школи з завідуючим кафедрою педмайстерності та менеджменту ім. І.А.Зязюна Полтавського педуніверситету ім. В.Г.Короленка, доктором педагогічних наук, професором, віце – президентом Міжнародної Макаренківської асоціації Ткаченком А.В. Цією надзвичайно приємною, розумною людиною була проведена для педагогів цікава лекція про життя і творчість видатного педагога, громадського діяча А.С.Макаренка. Було оприлюднено такі факти з життя Антона Семеновича, про які вчителі раніше не знали. Професор демонстрував матеріали, книги про А.С.Макаренка, слайди фотографій. Вчителі були дуже задоволені результатами цієї зустрічі. Адже вчитель повинен завжди дізнаватись щось нове для успішної роботи в школі. Велика вдячність Ткаченку Андрію Володимировичу за потрачений час, за цікаву лекцію, за людяність!

Просмотров: 77 | Добавил: Savynci | Дата: 24.03.2017

21 березня художній колектив учнів Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів взяли участь в районному огляді художньої самодіяльності «Веселка – 2017». Гуморески П.Глазового прочитав Козоріз Олександр (9 кл.), а пісні виконували Калініченко Вікторія (11 кл.), Благодир Аліна (6 кл.), Фурасенкова Каріна (5 кл.), Лисенко Даша (11 кл.), Олексієнко Дарина (11 кл.), Лисиця Юлія (11 кл.) та Шмонденко Марина (11 кл.). Хлопці– старшокласники виконали сучасний танець. Учні послухали виступи й інших учасників конкурсу. Хоча й не перемогли, але додому приїхали з новими враженнями.

Просмотров: 89 | Добавил: Savynci | Дата: 24.03.2017

7 березня в школі пройшло свято для мам, сестричок та бабусь. До концерту готувалися всі учні школи. Та й свято було напрочуд чудовим. Діти не тільки співали та читали вірші, а й розказували гуморески, показували цікаві сценки з шкільного життя, танцювали. Найбільше сподобався глядачам сучасний танець у виконанні хлопців – старшокласників. Всі діти подарували мамам подарунки, виготовлені власними руками.

Просмотров: 92 | Добавил: Savynci | Дата: 24.03.2017

Конкурс валентинок

До Дня Святого Валентина в Савинцівській школі шкільним парламентом було організовано та проведено конкурс на кращу Валентинку. Участь прийняли майже всі учні школи. Найкращими були роботи учениці 5 класу Рябко Вікторії – 1 місце, колективна робота учнів 2 класу – 2 місце та учениці 6 класу Калініченко Марини – 3 місце.

Просмотров: 93 | Добавил: Savynci | Дата: 24.03.2017

«  Березень 2017  »