error
Увага! Послаблення карантинних заходів відбулося 01 червня 2020 року! Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Архів завдань для учнів під час навчання за дистанційними технологіями знайдете тут - Дистанційне навчання. Будьте здорові!

Свято осені

«Осінь, осінь, в гості тебе просим. З щедрими хлібами, з високими снопами, з листопадом і дощем, з перелітним журавлем». – Так запрошували учні початкових класів чарівницю Осінь в гості. Дарували діти пісні та танці, дякували їй за щедроти та хороший урожай овочів. По закінченні свята пригощались фруктами та гарбузовою кашею і закликали бути щедрими, як осінь.

... Читати далі »

Просмотров: 185 | Добавил: Savynci | Дата: 16.12.2016

До Дня пам'яті жертв голодомору в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов ряд заходів. Учні 11 кл. провели по класах усний журнал «Минуле стукає в серця». Учнями 9 та 10 класів було переглянуто документальний фільм       « Незнищенні 33 –го – непереможні сьогодні». Декламували вірші учні 5 – 11 класів на тему «Українська ніч 33 – го. Для дітей в школі було організовано виставку «Пам'ять священна», де було представлено літературу про голодомор та свідчення очевидців тих страшних років. Всім учням школи запам'ятається надовго урок пам'яті «Скорботна пам'ять поколінь», який майстерно та професійно провели студенти Харківської академії лідерства. А в останню суботу листопада 26 числа всі учні школи запалили вдома свічку пам'яті за людьми, які загинули від голоду. Хай ця трагедія ніколи не повториться!

Просмотров: 186 | Добавил: Savynci | Дата: 16.12.2016

keyboard_arrow_up