Головна » 2016 » Листопад » 09

13 жовтня Савинцівська ЗОШ І – ІІІ ступенів приймала в стінах своєї школи студентів – волонтерів з Харківської академії лідерства, які в даний час навчаються на базі табору ДОЦ «Миргородський» в селі Олефірівка Миргородського району.

З студентами приїхали й їх чотири ментори (наставники), які керували роботою. Всі учні, вчителі та студенти зібрались на лінійку, де разом заспівали Гімн України. Потім учням школи старші товариші пов'язали голубі та жовті стрічки. А далі вони проводили з дітьми різноманітні заходи, присвячені Дню Захисника України. Учням школи було дуже цікаво й пізнавально. Малечі найбільше сподобалась кричалка «Січ», а старшокласники були дуже вдячні за влаштовану для них зустріч з воїном АТО з міста Гадяча Сухно Валерієм Андрійовичем, який півтора року перебував в зоні АТО в Донецькій області.

На добру згадку учні школи та студенти зробили спільне фото.

8 листопада учні 10 й 11 класів їздили до студентів на товариський матч з міні – футболу і навіть отримали перемогу. Приємно, що в наших дітей з'явилися нові друзі.

Просмотров: 104 | Добавил: Savynci | Дата: 09.11.2016

Традиційно в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшло свято до Дня учителя. Педагогічний колектив привітала директор школи Єщенко О.В. Учні 11 класу провели день самоврядування та підготували святкову програму для педагогів. Не забули діти й про вчителів – ветеранів шкільної ниви. Їх запросили на свято та щиро вітали піснями й осінніми квітами. Хай щастить вам, вчителі! Щоб до своїх учнів ішли, як на свято.

Просмотров: 86 | Добавил: Savynci | Дата: 09.11.2016

«  Листопад 2016  »