Головна » 2016 » Травень » 12

День Перемоги

6 травня колона учнів та вчителів Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів організовано пройшла в центр села Савинець до пам'ятника загиблому воїну. Сільський голова Тищицький О.В., директор школи Єщенко О.В. та учениця 11 класу Богомоленко Аліна привітали учнів, ветеранів та односельчан з Днем Перемоги. Діти подарували ветеранам живі квіти та поклали гірлянду, виготовлену власними руками до пам'ятника герою, а також квіти на братську могилу та могилу лейтенанта М.Ромашова. Вчителі школи Олійник Т.І. і Свірідова Я.М. зачитали Книгу Слави села. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Вічна пам'ять героям!

Просмотров: 156 | Добавил: Savynci | Дата: 12.05.2016

Допомога ровесникам з Луганська

28 квітня учні Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів зібрали кошти, щоб допомогти дітям з з малозабезпечених сімей та позбавлених батьківського піклування з Каменської загальноосвітньої школи – інтернату Луганської області міста Камінна в придбанні канцтоварів для навчання. Дітьми було зібрано майже 700 гривень. На цю суму закупили канцтовари: зошити в клітинку, лінію і косу лінію, ручки, прості олівці, гумки, підстружки для олівців, розмальовки, кольоровий папір, альбоми для малювання та учнівські щоденники. Все це було відправлено «новою поштою» дітям школи – інтернату.

Просмотров: 148 | Добавил: Savynci | Дата: 12.05.2016

Пам'ять з полиновим присмаком болю

26 квітня в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов виховний захід, присвячений 30 – річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Цю годину пам'яті провела вчитель історії Постіл Ольга Іванівна для учнів 5 – 11 класів. Діти знову згадали ці жахливі сторінки нашої історії, переглянули слайди про Чорнобильську трагедію, згадали людей з нашого села, які брали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС та хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто помер від страшного атома.

Просмотров: 137 | Добавил: Savynci | Дата: 12.05.2016

«  Травень 2016  »