error
Увага! Послаблення карантинних заходів відбулося 01 червня 2020 року! Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Архів завдань для учнів під час навчання за дистанційними технологіями знайдете тут - Дистанційне навчання. Будьте здорові!

Захід з безпеки руху

14 квітня в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено захід для учнів 1 – 6 класів. З цікавою ігровою програмою до дітей завітав працівник естрадно – театральної студії «Маска» з міста Лубен Микола Андрійович Петренко. Учні вивчали правила дорожнього руху, сигнали світлофора, вуличні знаки, самі приймали участь в різних ігрових ситуаціях. Інспектор Петренко, як називає себе ведучий програми, робить добру справу, сприяючи тому, щоб на наших дорогах було безпечно.

Просмотров: 198 | Добавил: Savynci | Дата: 19.04.2016

Захід з безпеки руху