error
Увага! Послаблення карантинних заходів відбулося 01 червня 2020 року! Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ. Архів завдань для учнів під час навчання за дистанційними технологіями знайдете тут - Дистанційне навчання. Будьте здорові!

Участь в театральному конкурсі

24 березня в Миргородському будинку естетичного виховання пройшов районний конкурс театральних колективів шкіл району. Савинцівську ЗОШ І – ІІІ ступенів представляли учениці 4 класу Фурасенко Каріна та 5 класу Благодир Аліна. Вони показали уривок з твору І.Нечуя – Левицького «Баба Параска та баба Палажка». За свою артистичність дівчатка були відзначені грамотами районного відділу освіти. Молодці!

Просмотров: 196 | Добавил: Savynci | Дата: 04.04.2016

Шануємо Тараса…

9 березня в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів вчителі та школярі вшанували пам'ять Великого Кобзаря, запаливши свічу, як вогник поезії, що зігріває душу людини. Учні 2 – 11 класів виявили бажання взяти участь у «Шевченківських читаннях».Декламували вірші поета Я.Біловол, Д.Свірідов, А.Оголь та А.Оніпко, К.Фурасенкова, А.Пупко та інші. Вразила слухачів чудовою декламацією та чуттєвою дикцією учениця 11 класу А.Богомоленко, Ю.Мірніченко (10 кл.) запропонувала прозовий твір «Борець за правду й волю України», з яким зайняла 3 місце в районному конкурсі «Тарасовими шляхами». Р.Тетерюк (11 кл.) читав авторський вірш «Провісник долі», особливо актуальний у наш час: «Тарас був з нами на Майдані, Вустами Нігояна говорив, І проклинав убивць устами мами…»

Організатори заходу Я.Свірідова та Н.Калініченко «незлим тихим словом» згадали нашого пророка, який залишив людству прекрасні твори і закликали берегти українську землю і українське слово.

Просмотров: 178 | Добавил: Savynci | Дата: 04.04.2016

keyboard_arrow_up