error
Увага! Карантин продовжено до 24 квітня 2020 року! Заклад освіти проводить навчання за дистанційними технологіями. Завдання для учнів розміщені на сторінці - Дистанційне навчання Залишайтеся вдома!

Центром виховної роботи школи є музей «Українська світлиця», створений руками громадськості села та вчителями школи. Він є одним з кращих в області. Нагороджений Грамотою управління освіти і  науки Полтавської обласної державної адміністрації та Грамотою Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Музей є лауреатом 23 обласного зльоту юних краєзнавців. Екскурсоводи Тулинська Юлія та Петрик Катерина проводять цікаві екскурсії для дітей та гостей. Вчителі проводять в музеї різноманітні позакласні заходи.

keyboard_arrow_up