Головна » 2015 » Квітень » 6 » Жіноче свято
Жіноче свято

…Існує світ, допоки є любов,

Любов існує, доки в світі жінка

За давньою красивою традицією й цього року пройшло свято до 8 Березня в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів. Маму, жінку, трудівницю вітали учнівський та педагогічний колективи школи. Це одне з величних свят, коли стіни школи збирають величезну кількість гостей – глядачів. Свято розпочали ведучі – старшокласниці Аліна Богомоленко і Юлія Симоненко, які є гордістю школи з декламаторського мистецтва. Все жіноцтво дуже зворушливо привітала зі святом весни директор школи Ольга Єщенко. А закінчила свій виступ віршем Ганни Чубач «Жінка». Концерт був дуже гарним й тривав понад дві години. Але навіть найменшим учасникам свята – учням першого класу було дуже цікаво. Майже всі учні школи були задіяні в концерті. Гарно звучали пісні у виконанні солістів школи: Альбіни Оніпко (2 кл.), Вікторії Калініченко (9 кл.), Аліни Благодир (4 кл.), Ірини Степуренко (8 кл.), Володимира Каплуна (11 кл.) Зачарував присутніх спів учителя трудового навчання Сергія Тетерюка піснею «Черемшина». Не змогли втримати сліз жителі села, коли дует у складі директора школи Ольги Єщенко та Любові Єщенко виконав власну пісню «Сонечко». Репертуар підібрано про Україну, весну, маму і бабусю. Дуже приємно та мелодійно звучали пісні «Розкажи про Україну», «Червона калина», «8 Березня», «Весняні котики», «Мамин оберіг». Учні 5 – 11 класів виконали три сучасних танки, які підготували для своїх мам. Але глядачі відмітили найкращими художні номери 3 й 4 класів пісню «Мама, будь всегда со мною рядом», пісню «Счастье» у виконанні ансамблю хлопців – старшокласників та патріотичний танець «Воїни світла» у виконанні дівчат 7 і 10 класів. Не лише батьки, а й жителі села прийшли на це чудове дійство. Більше ста чоловік вмістила вітальня Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Під сильним враженням поверталися зі школи діти, вчителі, батьки, гості свята. Такої теплоти у відносинах, такої зворушливості і чарівності давно не було на нашій землі. «І нехай з роками іній вкриє коси, і проміння зморшок ляже на чолі та духовність жінки, вся її жіночність все одно найкращі й вічні на землі».

Ольга Шкробот, педагог – організатор Савинцівської ЗОШ І – ІІІст.

Переглядів: 77 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2015  »