Головна » 2015 » Жовтень » 17 » Всесвітній день туризму
Всесвітній день туризму

До Всесвітнього дня туризму в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов ряд цікавих заходів. 25 вересня всіх учнів школи зібрали на загально - шкільний збір, присвячений Дню туризму. З головним словом вітання виступив Зінченко С.А. та розповів про план проведення туристичних зборів у школі. Смугу перешкод проходили команди, сформовані з учнів 5 – 7 класів та 8 -11. Тим дітям, які вперше проходили естафети, було найцікавіше та найвеселіше. Всі дуже старалися прийти першими без штрафів і якнайшвидше. В смугу перешкод входили: «перенос потерпілого», «навісна переправа», «паралельні перила», «маятник», «в'язання вузлів», «перехід по бревну», «жердини», «вікторина». Цими естафетами керував керівник туристсько – спортивного гуртка Зінченко П.С.

Старшокласники разом з учителем фізкультури Пархоменком В.В. приготували смачну кашу на вогнищі. Нею вони частували всіх учнів школи. А 27 вересня в неділю всі класи разом з класними керівниками відправились у походи. День був дуже теплий та сонячний. Діти розглядали різноманітні рослини, пам'ятки природи, старшокласники побували біля партизанської землянки в селі Сакалівка. На природі готували козацький куліш, варили уху. Малеча грала в рухливі ігри, збирала осіннє листя. Всі учні дуже задоволені повернулися додому та ділилися враженням з однолітками.

Переглядів: 91 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »