Головна » 2014 » Жовтень » 15 » Випускний вечір
Випускний вечір

Останнім акордом закінчення навчального року відзвучав випускний вечір для одинадцятьох випускників Савинцівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів. У прикрашеному кульками залі сільського будинку культури в присутності не тільки рідних, а й майже всіх жителів села директор школи Єщенко О.В. урочисто вручила атестати про закінчення повної середньої освіти та золоту медаль випускникам 2014 року. Було багато сказано теплих слів та побажань в адресу випускників учителями, батьками та молодшими товаришами, які ще продовжують навчання в школі. Розчулені, трепетні й водночас ніжні й горді випускники виступили зі словом – відповіддю, піснями, слайдами зі шкільного життя перед всіма жителями села Савинець. Вони ніби хотіли розповісти про все, чого навчилися за довгі 11 років навчання в школі. Своїх рідних батьків запросили на вальс, який виконали з любов'ю, подякували від усього серця вчителям та працівникам школи за своє щасливе дитинство в ній. На закінчення виконали прощальний вальс, а мами, благословляючи в самостійне життя, подарували своїм дітям вишиті рушники, як оберіг від лиха.

Директор школи благословила випускників та по традиції провела до воріт із дитинства в незвідане майбуття . Свято завершилось святковим фейєрверком. В добру путь!

Переглядів: 88 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »