Головна » 2018 » Лютий » 13 » «Вибрати не можна тільки Батьківщину…»
«Вибрати не можна тільки Батьківщину…»

Вишита колоссям і калиною,

Вигойдана співом солов’я,

Звешся величаво – Україною,

Земле зачарована моя.

Такими рядками 22 січня розпочалося свято до Дня Соборності України в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів. Жодна держава не може вважати себе ані розвиненою,ані демократичною, якщо її громадяни не знають свого минулого. Де коріння сильне і глибоке, там й дерево сильне, воно бурям і стихіям ставить могутній опір. Так вчитель історії Постіл О.І. познайомила дітей зі складним та тернистим шляхом становлення нашої незалежної держави. Вона залучила до проведення цього загальношкільного заходу не лише старшокласників, але й найменших – учнів початкової школи. Учні та вчителі переглянули презентацію «Моя Україна», читали вірші про неї, розповідали про символіку нашої держави, Акт Злуки українських земель, виконали танець з віночками та патріотичний танець. Під кінець свята учні і вчителі разом заспівали Гімн України. Батьківщина в нас одна!

Переглядів: 45 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2018  »