Головна » 2013 » Грудень » 16 » В гостях у Савинцях
В гостях у Савинцях

В гостях у Савинцях – заступники

Ти приходь сюди із важких доріг,

Та цілющої спий води,                                                          Щоб в душі своїй рідний край беріг,

Де б по світу ти не ходив.

Нещодавно пройшов районний семінар заступників з виховної роботи на базі Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Ця школа працює за системою виховання «Я, родина, Україна» й будує свою виховну роботу, спираючись на районну та обласну програми виховання учнівського колективу.

Цього разу в школі було представлено результати роботи над проектом виховання громадянина України на основі родинного виховання . Було показано презентацію Савинцівської школи, виставку дитячих робіт: вишивки, оригінальні вироби з дерева та бісеру, а також вироби з паперу – орігамі. Учні та вчителі обладнали в школі куточок родинного виховання, де зобразили велике сонце, на променях якого розмістили фотографії класних колективів. А навколо сонечка зобразили хмарки з основними напрямами виховання.

Заступники з виховної роботи переглянули літературно – музичну композицію «Хустина – оберіг української жінки», яку підготувала педагог – організатор та класний керівник 9 класу Шкробот Ольга Василівна. На цьому заході звучали не тільки дитячі пісні, а й пісні у виконанні вчителів школи та фольклорного ансамблю жителів села Савинець Лариси Сушко , Ольги Шульги , Надії Сливної, Надії Міщенко, Тамари Шумейко, які із задоволенням приймають участь в шкільних міроприємствах.

Було переглянуто й фрагмент «Вечорниць на Андрія» у 6 і 9 класах , які провела Тетерюк Тетяна Олексіївна в шкільному музеї етнографії «Українська світлиця». За невеликий проміжок часу діти показали, як проходять вечорниці на Андрія», а саме: з варениками, калитою, піснями, жартами і сміхом.

Фрагмент гри – конкурсу «Хата моя, біла хата» показала Свірідова Яна Миколаївна із своїм 8 класом. Вона виконала пісню «Хата моя…», налаштувавши дітей на тему заходу. Учні підготували яскраві малюнки своїх обійсть, Калініченко Віта з почуттям виконала пісню «Мамин оберіг», а далі діти змагалися в різноманітних конкурсах прислів'їв та приказок про матір, родину. Схвилював гостей та педагогів школи виступ Каплуна Володимира, учня 10 класу, піснею «Учитель».

Методист районного відділу освіти Бруцька Лариса Миколаївна та голова об'єднання заступників з виховної роботи Гришко Віра Андріївна разом з колегами вирішували різні питання виховної роботи шкіл району.

Учні та колектив школи були дуже раді гостям і вдячні за теплі і щирі слова. Семінар пройшов в атмосфері взаєморозуміння, родинного тепла та затишку.

Переглядів: 212 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2013  »