Головна » 2017 » Грудень » 5 » Традиції і символіка святкування Хеллоуїна
Традиції і символіка святкування Хеллоуїна

Вважалося, що для того, щоб задобрити духів і налагодити з ними контакт, необхідно принести символічне пожертвування — винести на поріг будинку всілякі частування та ласощі. Діти напередодні Хеллоуїна традиційно вбираються в костюми всіляких потвор і містичних істот — Мумій, монстра Франкенштейна, відьом, злих духів і персонажів фільмів жахів, а потім обходять родичів і знайомих, збираючи так звану «данину» — солодощі та здобу, викрикуючи при цьому фразу: «Солодощі або життя!».

За переказами, в ніч перед Хеллоуїном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. А легенда згадує хитрого грішника Джека, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай і він поневірявся на землі з пекельним вогнем в руках. Для того щоб полум'я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята.

31 жовтня в Савинцівській школі старшокласники провели вечір до свята Хеллоуїна. Вони розповіли про історію виникнення цього незвичайного свята. Продемонстрували незвичні маски та провели цікаві конкурси. Хеллоуїн — сучасне свято. А найбільшу популярність воно має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії. Святкують його тепер і в Україні.

Переглядів: 50 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »