Головна » 2013 » Березень » 12 » Свято весни та всіх жінок
Свято весни та всіх жінок

Вітаємо жінок зі святом!

Нехай життя буде багатим:

На здоров’я і на силу,

І на доленьку щасливу!

7 березня ясного погожого ранку в приміщенні Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. Директор школи Єщенко О.В. вітала всіх мам та бабусь прекрасними віршованими рядками та разом з Єщенко Л.Г. і Дяченко Г.І. виконувала весняні пісні. Колектив сільського будинку культури також радував присутніх своїм співом.

Діти з всією серйозністю віднеслись до підготовки святкової програми, тому гості свята захоплено чекали кожного наступного номера художньої самодіяльності. Звучали пісні у виконанні ансамблів 5, 6, 8, 9, 10, 11 класів, сольні – у виконанні Блохіної Т.( 5кл.) і Фурасенко К.(1 кл.).  Каплун В.(9 кл.) та Калініченко В.( 7 кл.) зачарували глядачів душевним співом.

Ведучі заходу – одинадцятикласники Шумейко Є. та Москаленко О. оголошували ще й танцювальні номери: Ковальчука А.(9 кл.) – сучасний танець «Тиктонік», Тищицької Ю. та Богомолової В.(8 кл.) – танець циганочок, Тищицької Н. і Сад А.( 5 кл.) – сучасний і російський танці, учні 7 класу підготували танець – інсценізацію до пісні «Ой на горі два дубки».

Великий успіх мала інсценізація уривку з твору Нечуя – Левицького «Кайдашева сім'я» у виконанні учнів 7 – 9 класів: Каплуна В., Лисенко Д., Тетерюка Р., Богомолової Віки.

Найдорожчий подарунок для мами – це той, який її дитина зробила своїми руками. Саме такі важливі дарунки і отримали мами та бабусі: полички, розмальовані дощечки, підставки, вази, лебеді, корзинки та ін.

Свято завершилося взаємними теплими вітаннями, гарним настроєм, теплом у душах, яке подарували своїм батькам та вчителям вихованці Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Фотомиті свята:

Переглядів: 167 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0