Головна » 2014 » Грудень » 2 » Семінар резерву керівних кадрів
Семінар резерву керівних кадрів

27 листопада в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов районний семінар резерву керівних кадрів. Учнями школи була підготовлена зворушлива презентація з декламацією віршів на високому професійному та художньому рівні з показом слайдів про своє село та школу. Художні номери виконували не лише діти, а й вчителі. Методист районного відділу освіти Гуріна В.М. спрямувала роботу семінару по темі «Освіта у вимірі новітніх перспектив».

Директор школи О.В.Єщенко зробила презентацію закладу та розповіла про адміністративно – господарську діяльність навчального закладу та перспективи його розвитку. Тетерюк Т.О. розповіла про управління персоналом загальноосвітньої школи. Педагог соціальний Фесенко М.В. провів психологічний тест «Визначення творчого потенціалу вчителів». Було проведено круглий стіл «Ведення та оформлення ділової документації». Екскурсоводами шкільного музею «Українська світлиця» Богомоленко Аліною (10 кл.) та Лисенко Дариною (9 кл.) для учасників семінару була проведена екскурсія в музеї. Гості мали змогу доторкнутися до минулого українського народу, розглянути цікаві експонати з дерева, глини, скла та помилуватися яскравими вишивками на рушниках та серветках. Керівник гуртка «Орігамі» Дяченко І.І. провела майстер – клас, на якому показала техніку виготовлення паперових виробів орігамі. Цей зовсім новий гурток вона з власної ініціативи веде в школі три роки, але діти дуже люблять ці заняття.

Учасники семінару багато цікавого та творчого почерпнули в школі й поїхали надзвичайно задоволені.

Переглядів: 128 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »