Головна » 2016 » Лютий » 29 » Перевірили й допомогли
Перевірили й допомогли

Народна мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиріччя – сади сад, якщо на віки – виховуй дітей». Майбутнє нашої держави значною мірою залежить від виховання молоді, важливе значення у якому відводиться правовій освітньо – виховній діяльності. Нещодавно в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулася планова комплексна перевірка стану правової освіти Миргородським міськрайонним управлінням юстиції. Провідні спеціалісти Бранашко Ольга Борисівна і Шарко Лариса Миколаївна для учнів школи провели пізнавальні заняття на тему захисту прав дитини. Вони прочитали цікаві притчі та казку, загадували кросворд для учнів 1 – 6 класів, вели бесіду з учнями про їх права та обов'язки, показували слайди про права, презентували цікаву вікторину з мультиплікаційних фільмів по правах дітей та показали документальний фільм для старшокласників, змонтований студентами юридичної академії про те, що кожна людина має вибір перед тим, як зробити якийсь вчинок. Провідні спеціалісти переглянули шкільну документацію з правового виховання: наявність наказів, роботу штабу з попередження правопорушень, проведення виховних годин по правовій освіті. Було зроблено висновок, що правовиховна робота в школі ведеться задовільно. Учнів, які стоять на внутрішкільному обліку, в школі немає.

Переглядів: 61 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »