Головна » 2014 » Листопад » 12 » Патріотичне виховання учнів
Патріотичне виховання учнів
Використовуючи рекомендації районного відділу освіти Миргородської райдержадміністрації та враховуючи складну політичну ситуацію в Україні, в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів педагогічний колектив спрямував свою роботу на посилення патріотичного виховання школярів. Готуючись до проведення Першого дзвоника в школі, учні 11 класу самі запропонували запустити в небо жовті і блакитні кульки як символ української держави, на дзвінок пов′язали жовто – блакитну стрічку, а при проведенні свята читали вірші й виконували пісні про Україну. Класні керівники 1 – 11 класів провели перші уроки на тему «Україна – єдина країна», на яких вчителі намагалися прививати дітям любов до своєї країни, свого народу. Вчитель історії Тетерюк Т.О. провела для учнів 8 – 11 класів усний журнал «Герої небесної сотні», де розповіла про буремні події в Києві на майдані Незалежності. Хвилиною мовчання вшанували учні загиблих героїв. Традиційно до Дня визволення села Савинець від німецько – фашистських загарбників учні 7 та 8 класів прибрали братську могилу, могилу лейтенанта М.Ромашова та поклали живі квіти. 10 клас виготовив гірлянду із сосни та квітів до пам′ятника загиблому воїну. Учні 9 класу підготували інсценізацію «Вічна пам′ять полеглим!», в якій зворушливо читали слова своїх героїв. А дівчатка 7 і 8 класів перед ветеранами Великої Вітчизняної війни виконали пісні «Ішов солдат», «Катюша», «Перемога» та привітали визволителів квітами. Вчитель історії Постіл О.І. розповіла дітям про воєнні 1941 – 1943 роки та як було звільнено село Савинці від фашистів. До Дня визволення Миргородщини учні школи взяли участь у виставці квітів, але їхні композиції були приурочені ще й теперішнім подіям на сході. Такими були назви композицій квітів: «Україна – рідна ненька, вся земля наша веселка»- 5 кл., «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці…» - 2 кл., «Наші мрії – про мир і чисте небо на рідній Україні!» - 8 кл., «Моя рідна Україна! Луки, ріки, винограднії поля. Скільки сил у мене стане – буду захищати тебе я!» - 10 кл. В кінці вересня в школі було проведено конкурс малюнків воїнам АТО. Діти багато намалювали з цікавими підписами, слова яких ішли від самого серця, також учнями було зібрано 702 гривні, на які купили 3 костюми та ліки бійцям Миргородського батальйону на схід. Зв′язавшись з волонтерами в Миргороді, «новою поштою» ці речі були відправлені в зону АТО. Учні кожного понеділка проводять «Тиждень моєї України», де самою хвилюючою інформацією є події зі сходу.
Переглядів: 97 | Додав: Savynci | Рейтинг: 2.0/1

«  Листопад 2014  »