Головна » 2015 » Червень » 18 » Останній дзвоник запрошує на випускний бал!!
Останній дзвоник запрошує на випускний бал!!

Передзвін шкільного дзвоника став останнім для випускників, підводячи риску в їхньому одинадцятирічному життєвому етапі та символізуючи початок нового самостійного шляху — поки що незвіданого, проте задля досягнення успіху він напевне вимагатиме наполегливості, працьовитості й рішучості.

11 випускників під нетлінну мелодію пісні «Когда уйдём со школьного двора…» піднялися на сцену Савинцівського БК. В переддень свята пройшов весняний дощ, а в народі кажуть, що то на щастя. Учнів привітала директор школи Ольга Василівна Єщенко та вручила відмінникам школи грамоти за старанність та гарну успішність.Одинадцятикласників привітав сільський голова Тищицький О.В. Своє напутнє слово сказали перша вчителька Шмонденкко Л.І. та класний керівник Пархоменко В.В.  Адже більшості випускникам ще належить зробити останній ривок: спершу вони мають пройти випробування тестами ЗНО, відтак — вболіватимуть за  вступ до вишу. Та пора хвилювань почнеться лише за тиждень. А спочатку відбудеться ще одна довгоочікувана і хвилююча подія — єдиний у житті випускний  бал. І діти, й батьки готувалися до нього задовго до визначеної дати. Дорослі — передовсім матеріально, адже нині облаштування незабутнього свята для своїх чад влітає татам і мамам у неабияку копійчину. А діти готували художню програму та дуже гарно оздобили сцену.  Для молодших  учнів нинішній останній дзвоник символізує  подолання ще одного рубежу в шкільному житті. Попереду в них — три місяці безтурботності, веселощів та сонця. Випускникам  1 клас  декламував свої вірші з побажаннями щасливої долі, а одинадцятикласники подарували малим дітлахам цікаві подарунки.

І ось довгоочікуваний випускний бал! Це свято збирає в стінах будинку культури майже все село.

Під звуки музики, фанфар та оплесків односельчан і гостей вийшли на сцену Каплун Володимир, Ковальчук Артур, Міщенко Євгенія, Оголь Дмитро, Смірнова Марина, Рябко Марина, Тимошенко Максим, Тулинська Леся, Махно Владислав, Шкробот Вікторія і Яворська Олександра. Кожен з рук директора школи Ольги Василівни одержав свій перший документ  - атестат про повну середню освіту. Шкробот Вікторія була нагороджена срібною медаллю. Будуть довго згадувать дііти усмішки друзів, побажання успіхів від учителів та рідних, свій вальс, в якому кружляли на випускному балі, слова вдячності, сказані перед  усім селом, пісні, заспівані як ніколи гарно. А вранці разом із класним керівником зустріли сонце. І далі в кожного своя незвідана дорога. Успіхів вам, випускники!

Переглядів: 146 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »