Головна » 2018 » Червень » 1 » Останній дзвінок в школі
Останній дзвінок в школі

Всім заправляє час, його нестримний вітер

Відносить наші дні на тисячі доріг.

Та в кінці травня ми беремо квіти

Й несемо в школу їх, як оберіг...

З квітами прийшли до школи діти 25 травня на свято, яке знаменує початок довгоочікуваних канікул - свято Останнього дзвінка. Під звуки всім знайомої пісні "Дитинство" на святкову лінійку по доріжці вийшли учні 11 класу з першою вчителькою Пархоменко Л.М. та  класним керівником Шкробот О.В. А за ними за давньою традицією йшли випускники, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35 років тому. Серед них була й директор ТОВ "Савинці" Ситник Т.М., яка зустрілась з своїми однокласниками вже всьоме. А ті, хто зустрічався після закінчення школи вперше, через 5 років, радо вітали свого класного керівника Іванченко І.Ю., яка нині очолює районний методкабінет. Навкруги такого гарного малюнку майданчика, висипаного піском та фарбами, було сказано багато вітальних слів директором школи О.В.Єщенко, сільським головою О.В.Тищицьким, першою вчителькою та класним керівником нинішніх випускників, гостями свята. Учні 1 класу привітали одинадцятикласників з закінченням навчання в школі й отримали від них памятні дарунки. А 11 клас виступив зі своєю прощальною програмою і подарував присутнім на згадку про себе власноруч виготовлені емблеми та запустив в небо розові кульки. Останній  дзвінок був даний одинадцятикласником Любарцем Олександром та першокласницею Коноваловою Юлією, які повели за собою з майданчика всіх учнів та гостей. Веселих канікул!

Переглядів: 11 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »