Головна » 2017 » Лютий » 7 » Незабутня екскурсія
Незабутня екскурсія

30 січня учні 5 – 11 класів Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відвідали місто Миргород з метою більше дізнатися про свій рідний край. Екскурсія була організована районною станцією юних туристів. Діти відвідали краєзнавчий музей, де екскурсовод цікаво розповіла про місто Миргород, його виникнення, розвиток, видатних людей. Переглянули виставки, присвячені учасникам АТО, Дню Соборності та виставку робіт юних художників. Побували учні й у музеї гончарства Миргородського керамічного коледжу, де аж в п'яти залах змогли милуватися роботами випускників цього закладу, дуже гарними і оригінальними. Пообідали діти в затишному кафе «Хуторок» санаторію МВС України. А заключним акордом цієї поїздки було плавання в басейні санаторію «Південний». В теплій прозорій воді діти змагалися, стрибали, а дехто ще й вчився плавати. Скільки нових вражень одержали! Велика вдячність директору районної станції юних туристів Чугую Віталію Васильовичу, методисту станції Нестеренко Лесі Анатоліївні і медсестрі Мальцевій Олесі Миколаївні за відмінну організацію та проведення екскурсії!

Переглядів: 68 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »