Головна » 2015 » Лютий » 26 » Герої не вмирають
Герої не вмирають

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров´ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог,побачивши загін:
Спереду – сотник ,молодий,вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній-сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

Нещодавно в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшли заходи пам'яті Героїв Небесної Сотні. Вчитель історії Тетерюк Т.О. розповіла учням про день, який офіційно визнано Днем пам'яті Героїв Небесної Сотні, про події 18 – 20 лютого 2014 року, коли в Києві загинули мирні громадяни України, які висловили своє прагнення до входу в ЄС. Учнівський та педагогічний колективи хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв. Діти переглянули документальний фільм «Небесна Сотня », серед учнів 7 – 11 класів було проведено читання віршів про Героїв Майдану: Т.Власова « Зачинившись на сто замків…», А.Любка «Казав чоловік: мені не бачити сонця», М.Савка «Пливуть гриби по морю, як човни…», Н.Гузій «Майдан», О.Кашпор «Мальчиков кладут рядком…», О.Боровець «Ми варта нічна…», Т.Васильченко «Плач матері», «Молитва про Україну», із спільноти «Українська мова» «Палає Київ у вогні». Учні 1 – 6 класів переглянули презентацію слайдів «Герої Небесної Сотні». Ніхто не залишився байдужим. Герої не вмирають, вони живуть в наших серцях!

Переглядів: 83 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2015  »