Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Екскурсія в с. Велика Обухівка
Екскурсія в с. Велика Обухівка

Як приємно дізнаватись про те, що люди бережуть і пам’ятають історію свого села, свої споконвічні традиції. А цей висновок зробили учні і вчителі Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, відвідавши 21 вересня краєзнавчий музей села В.Обухівка. Для учнів 7, 8 і 11 класів екскурсію провів директор музею Скрипник Віталій Іванович. Він цікаво розповідав про своє село, про те, що вже двічі воно було спалене майже дотла, але живе і квітне нині. Славиться воно видатними людьми, які колись жили й поховані  в ньому.  Це рід відомого письменника Василя Капніста. В музеї діти побачили картини з зображенням цього роду, дізнались про заслуги перед Батьківщиною батька родини. Розглянули різні давні й сучасні експонати музею, важливу сторінку часів Великої Вітчизняної війни. Учні разом із вчителями Шкробот О.В., Тетерюком С.Б., Мостовою С.І. та працівником Савинцівської сільської бібліотеки Тищицькою В. пройшлися й лісовою стежиною до могил родини Капністів. Останньою з цього роду була похована у 1993 році Капніст Марія Ростиславівна, яка будучи патріотом своєї країни, до 10 років провела в засланні, а також знялася в майже п’ятдесяти художніх фільмах. Всі одержали велике задоволення від цієї подорожі.

Переглядів: 388 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2015  »