Головна » 2014 » Грудень » 9 » Допомога солдатам
Допомога солдатам

Вже вдруге учні і вчителі Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відгукнулися на прохання групи волонтерів міста Миргорода про надання посильної допомоги бійцям Миргородського батальйону, які знаходяться на передовій в АТО. Діти взяли участь в акції «Намалюй малюнок солдату української армії» з побажаннями хлопцям цілими і неушкодженими якнайшвидше повернутися додому. Учні та педагогічний колектив зібрали благодійну допомогу в сумі 875 гривень. Зустрівшись з Матвієнком Андрієм Віталієвичем, який очолює групу з чотирнадцяти волонтерів в Миргороді, було закуплено на всю суму 7 пар наколінників, які в даний час необхідні  воїнам для зимових робіт на Донбасі.

Андрій Віталійович розповів, яка допомога надається жителями Миргородщини тим, хто змушений захищати нашу Україну від вторгнення. Колективи шкіл, інших організацій разом з волонтерами закуповують теплі речі, продукти харчування та все необхідне, що потрібне бійцям для нормального життя на сході й оборони. Ці всі речі пересилаються «Новою поштою» на Донбас, де воїни їх отримують. В нас немає байдужих. Всі прагнуть того, щоб ця війна закінчилась і не гинув наш народ.

Переглядів: 83 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »