Головна » 2014 » Лютий » 19 » День закоханих
День закоханих

«Все починається з кохання»

Під такою назвою у Савинцівській ЗОШ І-ІІІ ст. 14 лютого відбулося загальношкільне свято до Дня всіх закоханих.

Ще зранку всі відчули атмосферу свята. При вході в школу організатори свята – учні 9 класу стояли і роздавали половинки сердечок як для учнів, так і для працівників школи (окремо для хлопців і дівчат). Потім, на перервах всі охоче шукали свою другу половинку сердечка. Утворилися досить різноманітні пари: учні з учителями; діти старших класів з молодшими. Знайшовши свою половинку, пара отримувала солодкий подарунок. А ще кожне сердечко мало свій номер, тому в кінці дня одна щаслива пара виграла приз в лотерею.

Школа, наче наречена, була прикрашена валентинками, сердечками, висловлюваннями про кохання, які завчасно підготували учні 5-11 класів. Тут було і на що подивитись, і що почитати, і чому повчитись. Учні із задоволенням вітали один одного, вчителів, усіх працівників школи із святом.

А вже ввечері учні 9 класу підготували і провели довгоочікуваний вечір для старшокласників «Дорогою любові». Романтичну атмосферу вечора створили запалені свічки та прикраси орігамі у вигляді сердечок на столах у кожної пари. Після театралізованої вистави, де учням читали вірші про кохання, ставили сценки,  розповідали історію виникнення свята та як святкують День закоханих у різних країнах, учні 8-11 класів азартно грали в різні ігри, приймали участь в конкурсах, розігрували призи, обирали пару вечора – Валентину і Валентина. Ними стали Оля Колісник (11 клас) і Діма Оголь (10 клас). Завершилося свято дискотекою. Я впевнена, що свято всім сподобалося.

Кохання – це високе почуття. Кохайте і будьте коханими!

Учениця 9 класу

Савинцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Тищицька Ю.О.
Переглядів: 206 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0