Головна » 2013 » Червень » 3 » День захисту дітей
День захисту дітей

Ось ми і дочекались літа,

Перше червня – ваша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочили вам дітям!

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті . в цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, а отже майбутнього у всесвітньому масштабі, адже і сьогодні, у ІІІ тисячолітті сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. Тому різні громадські організації багатьох держав, в тому числі дитячі опираються на конвенцію ООН про права дитини, борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління.

От і в Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів до Дня захисту дітей було проведено конкурс малюнків на асфальті. Діти малювали своє щасливе дитинство, розповідали про свої мрії і сподівання. А ми, педагоги, прагнемо допомогти нашим учням у їх здійсненні.

Фотомиті:

Переглядів: 145 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0