Головна » 2015 » Вересень » 28 » День визволення села Савинець
День визволення села Савинець

Ота сльоза ніколи не зітреться,

Що в правді нашій і чужій вині

Лишила Батьківщина біля серця

Своїх синів, загиблих на війні

17 вересня жителі села Савинець відзначали дуже хвилююче свято – День визволення села від німецько – фашистських загарбників. Приєднались до участі в проведенні цього заходу й учнівський та педагогічний колективи Савинцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Теплого сонячного дня колона учнів та вчителів школи з державним прапором та осінніми квітами, яких ще не торкнулися морози, вирушила в центр села до пам'ятника загиблому воїну. Приєднались до колони й працівники контори ТОВ «Савинці», які несли вінок із квітів.

На мітингу учениця 11 класу Симоненко Юлія надала слово сільському голові Тищицькому О.В., який привітав присутніх ветеранів Великої Вітчизняної війни та побажав їм міцного здоров'я. Директор школи Єщенко О.В., голова ради ветеранів Жижко Л.Д. та учениця 10 класу Калініченко Вікторія теж сказали багато теплих слів ветеранам та закликали берегти пам'ять про загиблих на війні. Полеглих в боях вшанували хвилиною мовчання. А для жителів села та ветеранів учні школи підготували монтаж, співали пісні про перемогу, про Україну, про мирне сьогодення. Взяла участь у мітингу й художня самодіяльність Савинцівського БК.

Діти подарували квіти ветеранам та разом з ними поклали до пам'ятника. А кращі учні школи Тищицька Юлія і Богомолова Вікторія відвезли живі квіти до братської могили та могили лейтенанта М.Ромашова. Пам'ятаймо цей день!

Переглядів: 99 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »