Головна » 2017 » Грудень » 5 » Цікава екскурсія
Цікава екскурсія

26 листопада учні 2 – 5 класів Савинцівської ЗОШ у супроводі вчителів Свірідової Я.М. та Шмонденко Л.І. побували у містах Кременчук та Горішні Плавні. Спочатку діти завітали на кондитерську фабрику «Roshen» у Кременчуці, де їх привітно зустріла представниця компанії та повела на виробництво чупа – чупсів, попередньо видавши спецодяг: шапочки, халатики та бахіли.Гостям показали фільм про корпорацію «Roshen», дозволили провести веселу фотосесію, пригостили солодощами та вручили смачні презенти. Далі школярі попрямували у місто Горішні Плавні в музей гірничо – збагачувального комбінату. Екскурсовод дуже змістовно розповів про історію міста, де добувають залізну руду, і продемонстрував досліди із пилу залізної руди та каменів. Працівник музею провів екскурсантів у куточок зброї, переданої з АТО. А хлопчаки навіть мали змогу «постріляти» з протитанкової зброї. Дуже захоплююче було дітям побачити динозавра та кістки цих вимерлих істот. Завітали учні й до української світлиці, приміряли лицарські обладунки, сфотографувалися біля дуже реалістичного макету ГЗК. Діти отримали масу позитивних емоцій та придбали сувеніри на згадку. Приємно вразила учнів трикотажна фабрика, де вони побачили, як кроять, шиють одяг, роблять нашивки та різні зображення на футболках.

Звичайно, дуже сподобався малечі «Макдональдс» у місті Кременчук, який подарував відвідувачам незабутню святкову атмосферу. Учні дуже задоволені поїздкою!

Переглядів: 19 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »