Головна » 2015 » Січень » 22 » Чи на світі є країна ще миліша за наш край? 22 січня – День Соборності України
Чи на світі є країна ще миліша за наш край? 22 січня – День Соборності України

.

Україно! Ти моя молитва,

Ти моя розлука вікова.

Гримотить над світом люта битва

За твоє життя, твої права.

Хай палають хмари бурякові,

Хай сичать образа – все одно –

Я проллюся крапелькою крові

На твоє священне знамено.

Гостинно запросили у чудову мандрівку по мальовничій Україні учні середніх класів Савинцівської ЗОШ І - ІІІ ступенів весь учнівський та педагогічний колективи школи. Адже свято було приурочене Дню Соборності нашої неньки - України. З уст дітей і вчителів урочисто прозвучав Гімн нашої держави. Вчитель історії Ольга Постіл розповіла про те, що день 22 січня 1919 року  ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Учні 5 – 7 класів разом зі своїми класними керівниками Людмилою Товстоліт, Сергієм Тетерюком та Іриною Колісник старанно підготували вірші, які дуже виразно декламували,  пісні про Україну, інсценізацію та гумореску, а дівчатка виконали танок зі стрічками українських національних кольорів. На святі прозвучали пісні «Україна» В.Самійленка, «Як у нас на Україні», «Це моя земля», «На Україну повернусь», «Моя ти земле калинова». Діти переглянули цікаву презентацію «Наша Батьківщина -Україна». Майже всі учні школи одягли на свято вишиванки, адже це теж символ нашої держави. В кінці свята діти створили два кола єднання, стверджуючи цим свої прагнення до неподільності України та миру на своїй землі.

.

Переглядів: 150 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0