Головна » 2017 » Червень » 21 » Будні дні оздоровчого табору "Дзвіночок"
Будні дні оздоровчого табору "Дзвіночок"

Оздоровчий табір відпочинку «Дзвіночок» при Савинцівській ЗОШ І – ІІІ ступенів розпочав свою роботу у 2016 – 2017 н. р. 29 травня з лінійки відкриття табору. Вихователі розповіли дітям про заходи, які будуть проводитись протягом 21 дня в таборі та про екскурсії, яких заплановано вдосталь. Цього дня діти разом з вихователькою Іриною Іванівною Дяченко здійснили подорож в природу - урочище «Калитівку». Біля лісу грали в квача та хованки, а також з природного матеріалу намагались скомбінувати різні цікаві вироби. 30 травня запам’яталось як день фізкультури, спорту й туризму. В урочищі «Острів» на стадіоні діти дружно грали в футбол, а після обіду в школі Тетяна Іванівна Олійник провела змагання «Веселі старти». Конкурси були посильні для дітей: човниковий біг, «подолай болото», стрибки на скакалці, «лабіринт», «пінгвіни з м’ячем», катання обруча, передача м’яча, «плавці» та інтелектуальний конкурс про спорт. 31 травня пройшов як день музики. Діти й вихователі зібрались в актовому залі, бо до них приїхав з Великосорочинської музичної школи вчитель музики Ігор Миколайович Крутько. Під його керівництвом зіграли на баяні Дяченко Станіслав (2 кл.) та Бутенко Дмитро ( 6 кл.), які навчаються в музичній школі, а вчитель показав дітям свою віртуозну гру на баяні. Коваль Володимир Борисович зіграв чудові мелодії на акордеоні. Потім діти співали пісні під фонограму про рідну Україну та свій край. А вихователь Любов Іванівна Шмонденко провела після обіду конкурс «Караоке в таборі». 1 червня діти з вихователями їздили в Миргород в будинок естетичного виховання на обласний фестиваль дитячої творчості « Миргородський квітограй», а після обіду Катерина Михайлівна Рябко провела до Міжнародного Дня захисту дітей конкурс малюнків на асфальті. Перемогу здобули Оголь А. та Шмонденко Д. День безпеки життєдіяльності розпочався з бесіди «Що таке здоров’я?». Учитель безпеки життєдіяльності Колісник Ірина Василівна провела з дітьми рухливі ігри: «Загасимо вогонь» (ігри з піском і водою), «Передай картинку» (закріплення назв предметів побуту); «Будь обережним!» (повзання по гімнастичній лаві), «Мавпочки» (повзання по гімнастичній стінці), «Знайди прапорець» та продемонструвала ілюстрації з набору карток: «Як уникнути неприємностей», «Сам удома». Цього ж дня після обіду діти прийшли на відкриття майданчика біля сільського будинку культури. Це було велике свято. Депутат Верховної Ради Олег Кулініч привітав дітлахів зі святом, а ті тішились новеньким гойдалкам та призам за участь в іграх. Прийняли діти участь й у святковому концерті, де на великій сцені перед односельцями співали й танцювали. Й закінчився перший тиждень в таборі відпочинку поїздкою в Миргород на свято, присвячене Дню захисту дітей, де було відкриття ще одного майданчика. Діти ласували солодощами та катались на різноманітних каруселях. Другий тиждень роботи табору відпочинку розпочався знайомством з традиціями рідного краю. Діти пішли на луки до річки, де розквітло багато квітів: кашка, зірочки, васильки, волошки, сокирки. І.І.Дяченко провела конкурс віночків, переможцями якого стали всі дівчатка. Наступними днями було здійснено поїздки в Миргород в будинок естетичного виховання на майстер клас від гуртків ДУВ «Колобок супермен» - виставу від театру «Петрушка – Браво», на сольну циркову програму від циркового гуртка «Мрія» «Цирк, цирк, цирк…», в краєзнавчий музей села В.Сорочинці, на сольну програму фольклорного гуртка «Калинове намисто» та в пожежне депо в Миргороді. Відвідали діти разом з вихователями й знаменитий курорт. Милувались павлинами, дикими качками, лебедями, голубами та черепахами. А в школі найбільше сподобався дітям виховний захід до Дня медицини та гігієни. Було переглянуто цікаву презентацію про здоровий спосіб життя, в урочищі «Мухівка» знайомились з лікарськими рослинами нашої місцевості та відгадували вікторину про медицину та гігієну. Діти оздоровчого табору «Дзвіночок» заготовили для шкільної їдальні на оздоровлювальні чаї такі лікарські рослини: цвіт бузини, липи, чебрецю, календули та інші. Дітям в таборі цікаво, адже кожного дня його відвідує понад 30 дітей. Й харчування для дітей гарне та калорійне. На полудник малеча ласує цукерками, печивом, морозивом та йогуртами, які фінансує директор ТОВ «Савинці» Т.М.Ситник. Віртість обіду в таборі 35 гривень. Батьки вдячні дирекції та працівникам оздоровчого табору «Дзвіночок», директору ТОВ «Савинці» Т.М.Ситник за чудове оздоровлення дітей.

Переглядів: 42 | Додав: Savynci | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »